aktuality
biografie
fotky
ke stažení
vzkazy
odkazy
Po akci v opavském klubu Depo
19.6.2012

V neděli odpoledne jsem se vrátil domů a byl čas zamyslet se nad soboní nocí v opavském Depu.
Z mého pohledu hrajícího, se Minimaly vyvedly, i když samozřejmě vždy je co zlepšovat.


V prvé řadě musím říct, že s těmi lidí co přišli, jsem se cítil výborně. Spoustu jsem viděl poprvé ale i tak jsme si dokázali popovídat. Překvapili mě i Ti co jsem léta neviděl (vlastně, už se v mé hlavě tak trošku ztratili), mají už rodiny a stejně se přišli pobavit poslechnou to, čím kdysi žili a možná ještě žijou. Díky za to že jste v Depu byli, přispělo to u mě k výborné atmosféře celého večera.
Nové Depo je pěkný klub, ano Mrkev byla Mrkev to jo, ale klub má opravdu něco do sebe. Jen tomu ještě NĚCO chybí. Z mého pohledu takové to domácko, aby se tam člověk cítil víc jako doma. Věřím, že v blízké budoucnosti přibydou třeba vkusné malby na stěny a prostor nebude už tak minimalistický.
Teď k tomu hlavnímu o čem večer byl, k hudbě :-). Pravda večer se jmenoval "Minimaly" a dramaturgicky byl trošku (možná i trošku víc ) mimo význam slova v názvu, ale doufám, že i tak nebyly zvuky linoucí se z dobrého aparátu nijak obtěžující. Neslyšel jsem Chárvyho, ale po poslechu dvou jeho setů na akcích nedávno předpokládám, že pekl za pultem lahůdky nevídané. Do klubu jsem přijel v čase kdy řádil Philipoo a hopsavými tracky mě dokonale aklimatizoval do pařící teploty. David Steinger, člověk kterého mám rád, i za jeho postoj k hudbě. Výběr skladeb výtečný, ale jak jsem tak nasával atmosféru ze strany návštěvníku, působil na mě set až moc tvrdě, což ale není rozhodně vada na kráse. Ve dvě hodiny nastal čas pro mě. Po chvíli zvykání a topení se mi podařilo chtít stébla a po zbytek setu jsem se náramně bavil. Několik vystoupení v nedávné době neprobíhalo úplně podle mých představ a tohle mi zase vlilo do žil dobrý pocit. Ve 4 mě vystřídala dvojice Denysa a Wecca a svižnými melodickými tracky si pohrávaly s ranním publikem.
Odjezd mě zasáhnul po půl páté a po vystoupání po schodech mě oslepilo světlo nedělního rána.

Dobrá mise to byla ... zase někdy, snad brzy čau.

Kontakt:

e-mail: raa.o@raao.cz

tel.: +420 731 428 033


Kalendář akcí:

<<   01 / 2022   >>
PoÚtStČtSoNe
          1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

nejbližší akce:

TRIČKA pro fanoušky

Pro ty co by měli zájem o nějaké to tričko jsou tady zatím 4 návrhy, které si můžete objednat mejlem. Cena je jen za výrobu, a pohybovat se bude kolem 250,- Kč. Objednávky posílejte na tento mail.


triko 1 Triko 1


triko 2 Triko 2RSS: http://www.raao.cz/news.xml RSS: http://www.raao.cz/news.xml